Podmlatku DVD Mošćenica u zadnje vrijeme sve ide kao po špagi – prije desetak dana na  2. vatrogasnom KUP-u „Sveti Lovro“ održanom u Mikloušu kraj Čazme osvojili su 1. mjesto i pokal organizatora u kategoriji muškog podmlatka, primio ih je i četitao im na uspjesima petrinjski gradonačelnik Darinko Dumbović, a ovog vikenda opet su stigle dobre vijesti.

Ovog puta iz Donje Gračenice pored Popovače, gdje su sudjelovali na  32. Memorijalu “Grlač-Golubić-Zorko”. natjecale su se ukupno 22 ekipe od čega 15 ekipa muških, i 7 ekipa ženskih. Mi smo nastupili sa 1 ekipom ženskom i 1 ekipom muškom. Bilo je ukupno 25 djece, voditeljice su bile Aleksandra Komljenović i Kristina Pavičić, zapovjednik Davor Mlinarić i predsjednik Boro Pavičić. Muška ekipa je zauzela zadnje mjesto, dok je ženska ekipa osvojila 1. mjesto i ponovno odnesla pehar u Mošćenicu – kažu iz DVD Mošćenica.