Treći Marinkovićev memorijal – odlični rezultati Siščana

Samo tri dana nakon što smo počašćeni najboljom sportašicom grada u 2018. godini, sa najmlađim članovima kluba smo otišli na turnir u Zagreb. Treći Marinkovićev memorijal organizira SK “SAVICA” i jedan je od rijetkih namijenjenih isključivo kadetskim kategorijama, te uprava sisačkog kluba nije htjela propustiti priliku iskušati koliko su naučili sisački strijelci. Nastupilo je četvero mladih natjecatelja ŠSK “HVIDR-a SISAK” u dvije kategorije. Za kadete su nastupili Jakov Ivičinec, Tin Vujić i Leon Mlinarić, u kategoriji kadetkinja svoj debi je imala Olga Vukelić. Mladići su osvojili treće mjesto ekipno sa 514 krugova. Isto toliko je imao i SK “ROVINJ” ali su naši dečki bili jači za jedan krug u posljednjoj seriji. Najslađe osvajanje mjesta na postolju. Pojedinačno je Jakov uzeo broncu sa lijepih 180 krugova!! Tin i Leon su 14. i 15. sa 167 krugova. Ipak, Leon je u konkurenciji mlađih kadeta, rođenih iza 2007. godine s istim rezultatom osvojio 3. mjesto, Nekome možda iznenađenje, meni ne, je Olga Vukelić koja je sa 173 kruga zauzela 6. mjesto!!
Ovo su odlični rezultati pred županijsko prvenstvo, koje će se održati idući vikend u Sisku.